ZÁKAZNICKÉ LINKY

 

   + 420 605 241 216

 

  + 420 603 475 781

 

e-mail :

info@zlateslitky.com 

 

          

Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Odběr novinek
Domů / O NÁS

O NÁS

 

ZLATO KUPUJTE S ROZVAHOU
 
7 a 1/2 důvodu proč nakoupit zlato od nás!
 
Fyzické zlato můžete zakoupit v podobě slitků, cihel nebo mincí. Před nákupem si klienti mohou klást nejrůznější emotivní otázky. Je zlato pravé? Opravdu mi ho pošlou? Odpovídá cena kvalitě? Není to celé nebezpečné? Mám od obchodníka dostatek informací k nákupu? Je nutné nákup ohlásit třeba na FÚ? Pokusíme se Vaši nejistotu překovat v důvody, proč obchodovat právě s námi…
 
1. Komunikace – jakákoliv Vaše otázka nezůstane bez odpovědi. Ptejte se nás, získávejte informace a podílejte se s námi na možnosti uchovávat a navyšovat hodnotu svého hmotného bohatství prostřednictvím nákupu zlata. Během celého procesu objednávky zboží až po jeho odeslání jste informováni mailem nebo SMS o tom, ve které fázi se Vaše objednávka právě nalézá, pokud si nezvolíte osobní odběr.
 
 
2. Rychlost – pokud má někdo v nabídce zlato či stříbro, které není schopen dodat, nemá nic. U nás máte po uhrazení tzv. Garanční zálohy za objednávku (ve výši cca 10% celkové ceny) garantováno dodání zboží v termínu. Máte možnost výběru složení Garanční  zálohy ve 3 českých bankách – Raiffeisenbank, Česká spořitelna a Komerční banka,  nebo si zboží koupit z našich skladových zásob v prodejních místech,  a to po telefonické dohodě bez nutnosti skládání Garanční zálohy!
 
3. Garance původu – naše zlaté slitky a mince pocházejí přímo od producentů zlata ze Švýcarska, Rakouska či Německa. Máte tak garantován původ nejen Certifikátem zboží přímo od výrobce (u zlata od 250g v papírové podobě), ale i naším  zpětným odkupem zlata a stříbra dle výhodných obchodních podmínek. 
 
 
4. Diskrétnost – nákup zlata nepodléhá žádnému byrokratickému omezení a majitel není ve vztahu k třetím osobám nikde evidován. Zakládáme si na faktu, že naši diskrétnost garantujeme. Pouze od jednorázového nákupu nad 15000 EUR v jednom dni je dle dikce současného zákona klient povinen platbu učinit bezhotovostně (nebo vkladem) na náš účet.
 
 
5. Osobní přístup – sjednejte si s námi nezávaznou schůzku ve Vrchlabí pro konzultování veškerých svých dotazů a případný okamžitý nákup produktů v našich obchodních místech.
 
6. Nízká cena – tento bod má z pohledu investora neodvratně zásadní hodnotu, jsou-li splněny body předchozí.
 
 
7,5 Něco navíc –  ke každé objednávce nad 300.000,- od nás obdržíte malou, ale hodnotnou pozornost!
 
 
 
Na závěr
 
Stavíme obchod na důvěře. Denně sledujeme a upravujeme ceny veškerých gramáží drahých kovů dle pohybů na Londýnské burze.
 
Zlato, tento drahý kov je po staletí synonymem hodnoty, která je dána trhem. Žádná regulace ze strany jakékoliv vlády nemůže jeho hodnotu trvale ovlivnit. Nejde vyrobit jako papírové peníze, aby se jím splatily vládní dluhy. Je akceptovatelným a přirozeně univerzálním platidlem po celém světě. To vše jsou důvody k tomu, abyste ho měli v této rozkolísané době doma.